Εκτύπωση

Πρόγραμμα 2ης Αγωνιστικής Εργατικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου 5Χ5 του ΠΑΜΕ

. Κατηγορία: Εργατικός Αθλητισμός

 

Συνεχίζεται το εργατικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου με την δεύτερη αγωνιστική των ομίλων. Οι αγώνες θα διεξαχθούν την Κυριακή 29 Απριλίου στα παρακάτω γήπεδα!

 

ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

10.00 Συνδικάτο Μετάλλου, Παράρτημα Αθήνας --«Φαρμακάδες» (Συνδικάτο Εργαζομένων Φαρμάκου - Καλλυντικού Αθήνας).

 

11.00  Εργαζόμενοι «L' OREAL» -- «Αστέρας Νετρονίων» (Φοιτητές Φυσικού Αθήνας)

 

12.00 ΕΛΕΠΑ (Ένωση Λογιστών Ελεγκτών Περιφέρειας Αττικής) -- «To "ΠΑΜΕ" το γράμμα» (Συνδικάτο Εργατοϋπαλλήλων Ταχυδρομείων - Ταχυμεταφορών Ν. Αττικής)

 

13.00«ΑΕL (Αθλητική Ένωση LG)» (Εργαζόμενοι LG) -- «Ο Μύτος της Αριάδνης» (Εργαζόμενοι στην Κλινική Αποκατάστασης και Αποθεραπείας «Θησέας»)

 

15.00 «Γιουβέτσους» (Σωματειακή Επιτροπή «E VALUE») -- «Σελεtabies» (Φοιτητές ΑΣΠΑΙΤΕ)

 

17.00 «Εμπόριο Παρτιζάνοι» (Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας) -- «Betatzides» (Εργαζόμενοι στην εταιρεία Πληροφορικής «Openbet»)

 

16.00 «Σουρεάλ Μαδρίτης» (Φοιτητές ΤΕΙ Πειραιά) -- «Βραχυκύκλωμα» (Συνδικάτο Ηλεκτρολόγων Νομού Αττικής)

 

18.00«Γυπαετοί» (Σωματείο Εργαζομένων «NEWREST») -- «Υποστήλωμα και Γκολ» (Φοιτητές ΕΜΠ)

 

 

ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΦ

 

10.00 Λογιστές Πειραιά (Ένωση Λογιστών Ελεγκτών Περιφέρειας Αττικής - Παράρτημα Πειραιά)-- ΚΕΘΕΑ «Διάβαση»

 

11.00 «Tο Internet σέρνεται» (Σωματειακή Επιτροπή του ΣΕΤΗΠ στη «Vodafone» στο κτίριο των Πετραλώνων) -- «Αριστερόστροφα Κουμπούρια» (Λαϊκή Επιτροπή Κορυδαλλού)

 

 12.00 «Το Κλειδί του Γκολ» (Πανελλήνιος Μουσικός Σύλλογος) -- Επιτροπή Νέων Εργαζόμενων και Ανέργων 7ου Διαμερίσματος

 

13.00 ΣΕΙΥΓΑ (Σωματείο Εργαζομένων Ιδιωτικής Υγείας) -- Παράρτημα Συνδικάτου Οικοδόμων Καισαριανής - Βύρωνα – Ζωγράφου

 

 14.00 «Bankchelona» (Κλαδικό Σωματείο Χρηματοπιστωτικού) -- Σωματειακή Επιτροπή του ΣΕΤΗΠ στο ΔΜ ΟΤΕ

 

15.00 ΣΥΑΤ (Σύλλογος Υπαλλήλων Ασφαλιστικών Ταμείων) -- «Metallica Πειραιά» (Συνδικάτο Μετάλλου Παράρτημα Πειραιά)

 

 

 ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΟΥ

 

9.00 «Αλκαλικός Αστέρας» (Φοιτητές Φυσικού Αθήνας) -- Επιτροπή Ανέργων Α' Αθήνας

 

10.00 «Λος Πιστολέρος» (Εργαζόμενοι σε Εταιρείες Πληροφορικής) --«ORANJE» (Εργαζόμενοι «INTERAMERICAN - ANYTIME»)

 

11.00 «Αμπαλοι» (Νίκαια) -- Επιτροπή Αγώνα Εργαζομένων ΕΥΔΑΠ

 

12.00«The Daltons» (Λαϊκή Επιτροπή Καλλιθέας) -- Εργαζόμενοι «ΑΦΟΙ ΒΛΑΧΟΥ»

 

13.00 «Ψάχτε τον δεύτερο» (Εργατικό Κέντρο Λαυρίου) -- «Αναψυκτικοί» (Σπουδαστές ΙΕΚ Αγίου Δημητρίου)

 

 

 ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ

 

10.00 Κλαδικό Συνδικάτο Τροφίμων – Ποτών Αττικής -- «Οι Μάστορες της Μπάλας» (Πολιτικοί Μηχανικοί - ΕΜΠ)

 

11.00«Μαγικές Γεύσεις» (Εργαζόμενοι στον Επισιτισμό) -- Σωματείο Εργαζομένων ΕΒΓΑ

 

12.00 Σπουδαστές ΑΕΝ -- ΛΕΚ (Λαϊκή Επιτροπή Καλλιθέας)

 

13.00 Σύλλογος Εργαζομένων ΨΝΑ (Ψυχιατρικό Νοσοκομείο Αττικής) -- «Ουzoymπουριανοί» (Συνδικάτο Οικοδόμων Αθήνας– Παράρτημα Πειραιά)

 

 

 

ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ

 

10.00 Σωματειακή Επιτροπή Εργαζομένων ICAP -- Σπουδαστές ΙΕΚ «ΟΜΗΡΟΥ Πειραιά»

 

11.00 «Καρπάτοι» (Εργαζόμενοι από Ουκρανία) -- «Baristaνοντας τους παίκτες» (Επιτροπή Νέων Συνδικάτου Επισιτισμού)

 

 12.00 «Ριζοσπάστης» -- Εργαζόμενοι από τη Γουινέα

 

13.00«Mπαλαδόροι» (Σπουδαστές στο Δ. ΙΕΚ Χαλανδρίου) -- Λαϊκή Επιτροπή Φυλής

 

14.00 Εργαζόμενοι «Goody's» - «Everest» (Σωματειακή Επιτροπή Εργαζομένων στα «Goody's» - «Everest») -- «Γίδερπουλ» (Επιτροπή Νέων Εργαζομένων και Ανέργων στα Πατήσια)

 

15.00  «ARDS F.C.» (Επιτροπή Αγώνα Φοιτητών Ιατρικής Αθήνας) -- Σωματειακή Επιτροπή του ΣΕΤΗΠ στη «ΝΟΚΙΑ»

 

16.00«Καπερναριακός Ανάβυσσου» (Σπουδαστές στο Μαγειρικό Τμήμα ΙΕΚ Αναβύσσου) -- «Πανεργατικός» (Φοιτητικός Σύλλογος ΦΜΣ)

 

17.00«Μπαρτσελιώμα» (Εργαζόμενοι σε Εταιρείες Πληροφορικής) -- Εργαζόμενοι SSP (Σωματειακή Επιτροπή Εργαζομένων SSP)

 

18.00 «Ανεργοτέλης» (Νέοι Εργαζόμενοι και Άνεργοι από το Γαλάτσι) -- «Γοργοπόδαροι» (Εργαζόμενοι στην εκτυπωτική εταιρεία «Diamond Print»)

 

 

 

ΓΗΠΕΔΟ ΙΛΙΟΥ

 

10.00 Εργαζόμενοι στον «Παπαστράτο» -- Εργαζόμενοι «PROMETAL»

 

11.00 Συνδικάτο Μετάλλου – Παράρτημα Θριασίου -- Εργαζόμενοι «WIND»

 

12.00 «Συπανικός» (Σύλλογος Υπαλλήλων Περιφέρειας Αττικής) -- Λαϊκή Επιτροπή Ιλίου

 

13.00 ΕΛΕΠΑ 2 -- «Στεάουα Κοκορετσιού» (Επιτροπή Νέων Εργαζομένων - Ανέργων 2ου Διαμερίσματος Αθηνών)

 

14.00«Περιστέρι FC» -- Εργαζόμενοι «TELEPERFORMANCE»

 

 

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

 

11.00 Εργαζόμενοι «Κρεπερί Ρούμπικ» -- «Μπορούσια Δερματος» (Συνδικάτο Εργατοϋπαλλήλων Κλωστοϋφαντουργίας - Ιματισμού – Δέρματος)

 

12.00«Καρπαζοεισπρ-ΑΚΤΩΡ» (Εργαζόμενοι ΑΚΤΩΡ) -- «Αγώνας Ρήξη Ανακοπή» (Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας)

 

13.00 «Ακατάρτιστοι» (Σπουδαστές ΙΕΚ Χαϊδαρίου) -- «Κώστας Βιδάλης» (ΠΑΜΕ Τύπου και ΜΜΕ)

 

 14.00 «Wood Castle» (Συνδικάτο Κατεργασίας Ξύλου Ν. Αττικής) -- Εργαζόμενοι στις Ασφαλιστικές Εταιρείες

 

15.00 «Κεραυνός» (Συνδικάτο Ενέργειας) -- «Κόκκινη θύελλα» (Επιτροπή Νέων Εργαζομένων και Ανέργων Κυψέλης)

 

16.00 «Maroucity United» (Λαϊκή Επιτροπή Αμαρουσίου) -- «Τhe REDS» (Σύλλογος Φοιτητών Ιστορικού - Αρχαιολογικού)

 

17.00  «Καζάν United» (Λαϊκή Επιτροπή Περάματος) -- «Snow Kids» (Συνοικία Διονύσου)

 

 

Η Γραμματεία Νέων